• English
blog portalu odstresowani.pl

Jak to działa?

Aby działać jak najskuteczniej łączymy wiedzę specjalistyczną z technologią, czyli dwie dziedziny, dzięki którym można uzyskać wymierne efekty. Żeby działać w jeszcze szerszym spektrum postanowiliśmy wpiąć kolejną bardzo ważną dziedzinę – genetykę.

Co się stanie, jeśli zdołasz wykonać test w domu, który może ci powiedzieć o ryzyku związanym z rozwojem poważnych chorób, takich jak choroba Alzheimera czy rak, ale również predyspozycji sportowych? Jest to obecnie możliwe dzięki zestawom do testowania DNA w domu, które analizują twoje informacje genetyczne. Są one dostępne na Naszej stronie olab.pl.

Nasza oferta dotyczy możliwości wykonywania badań genetycznych oraz dostępu do portalu umożliwiającego odbywanie sesji terapeutycznych za pośrednictwem Internetu.

Użytkownik logując się na stronie otrzymuje dostęp do specjalistycznej wiedzy z zakresu psychologii, psychoterapii,socjologii czy rozwoju osobistego.

W pierwszej kolejności może skonfrontować swoją dotychczasową wiedzę z zawartą na stronie psychoedukacją, a następnie ją poszerzyć. To bardzo ważne by przełamać skorupę tabu, która oplotła tematykę zdrowia psychicznego. Przeświadczenie, że osoby dotknięte chociażby depresją czy stanami obniżonego nastroju są z natury słabe jest bardzo krzywdzące i ma niewiele wspólnego z prawdą. Psychoedukacja zawarta w strefie wiedzy ma pomóc uporać się z tematyką specjalistyczną.

Do dyspozycji jest również blog, który jest poświęcony tematom z zakresu uczuć, emocji, życia społecznego czy rozwoju osobistego, Dwie sekcje artykułów pozwalają satysfakcjonująco wypełnić głód wiedzy każdego człowieka. Wszelkie artykuły są autorskie i pisane przez specjalistów w swoich dziedzinach.

Odstresowani to szereg korzyści dla terapeutów. Poza gotowymi materiałami wykorzystywanymi w psychoterapii, sam portal jest medium, dzięki któremu można odbyć terapię bez opuszczania własnej strefy komfortu

Więc na co czekasz? Rejestruj się już teraz!

Bitnami