FAQ Terapeuta

Category sygnet

Odstresowani.pl to platforma umożliwiająca odbywanie terapii za pośrednictwem Internetu. Zmieniamy sposób, w jaki ludzie otrzymują pomoc w stawianiu czoła wyzwaniom życia, zapewniając wygodny, dyskretny i niedrogi dostęp do licencjonowanego terapeuty. Odstresowani.pl sprawiają, że ​​profesjonalne doradztwo jest dostępne zawsze i wszędzie, za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona.

Po zarejestrowaniu dopasujemy Cię do terapeuty, który najbardziej pasuje do Twoich celów, preferencji i rodzaju problemów, z którymi masz do czynienia. Różni doradcy mają różne podejścia i obszary zainteresowania, dlatego ważne jest, aby znaleźć odpowiednią osobę, która może osiągnąć najlepsze wyniki dla Ciebie. Odkryliśmy, że jesteśmy w stanie zapewnić udany mecz przez większość czasu; Jeśli jednak rozpoczniesz proces i uważasz, że twój doradca nie jest dla ciebie odpowiedni, możesz wybrać dopasowanie do innego doradcy.

Terapeuci Odstresowani.pl to licencjonowani, przeszkoleni, doświadczeni i akredytowani psychologowie (doktorzy / psychiatrzy), terapeuci małżeństwa i rodziny, kliniczni pracownicy socjalni lub licencjonowani doradcy zawodowi. Wszyscy mają tytuł magistra lub doktora w swojej dziedzinie. Zostali zakwalifikowani i certyfikowani przez profesjonalną radę stanu po pomyślnym ukończeniu niezbędnej edukacji, egzaminów, szkoleń i praktyki. Choć ich doświadczenie, wiedza i doświadczenie są różne, wszyscy posiadają co najmniej 3 lata i 2000 godzin praktycznego doświadczenia. 

Każda zatrudniona osoba przechodzi gruntowną i szczegółową weryfikację potwierdzającą wykształcenie i kwalifikacje. Terapeuci, którzy składają wniosek, są zobowiązani do dostarczenia odpowiedniej dokumentacji licencyjnej, dowodu tożsamości i referencji od innych licencjonowanych praktyków, którzy z nimi współpracowali. Następnie sprawdzamy ich informacje licencyjne z odpowiednimi krajowymi bazami licencyjnymi.

Oprócz sprawdzania poświadczeń, każdy potencjalny terapeuta musi wykonać egzamin studium przypadku przez licencjonowanego klinicystę i ocenić go w wywiadzie wideo. Wynikiem tego rygorystycznego procesu trwającego 4-5 tygodni jest fakt, że tylko około 15% terapeutów, którzy ubiegają się o pracę za pośrednictwem Odstresowani.pl, jest przyjmowanych na platformę.

Odstresowani.pl może być dla Ciebie odpowiednie, jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia. Kiedykolwiek jest coś, co zakłóca twoje szczęście lub uniemożliwia osiągnięcie celów, możemy być w stanie pomóc. Zatrudniamy specjalistów, którzy specjalizują się w konkretnych sprawach, takich jak stres, lęk, relacje, rodzicielstwo, depresja, uzależnienia, jedzenie, spanie, trauma, gniew, konflikty rodzinne, sprawy LGBT, żal, religia, poczucie własnej wartości i wiele innych. 

Cennik jest dostępny TUTAJ (link do cennika)

Specjaliści Odstresowani.pl, są licencjonowanymi i uwierzytelnionymi terapeutami, którzy uzyskali certyfikat potwierdzające umiejętności, aby zapewnić terapię najwyższej jakości. Jednakże, chociaż usługa może mieć podobne korzyści, nie jest w stanie zastąpić tradycyjnej terapii twarzą w twarz w każdym przypadku. Pamiętaj, że Twój terapeuta nie będzie w stanie postawić oficjalnej diagnozy, spełnić żadnego nakazu sądowego lub przepisać leku.

Zazwyczaj łączenie się z doradcą następuje natychmiast, a w niektórych przypadkach może potrwać nieco dłużej, w zależności od kwalifikacji i wiedzy, które preferujesz u doradcy.

Terapię można odbywać na kilka sposobów:

  • Wymiana wiadomości z doradcą
  • Rozmawiając przez telefon ze swoim doradcą
  • Wideokonferencje z doradcą

Możesz korzystać z różnych sposobów w różnych momentach, w zależności od potrzeb, dostępności i wygody.

Po dopasowaniu odpowiedniego specjalisty, ty i twój terapeuta otrzymacie dostęp to specjalnego okna dialogowego, które będzie waszym prywatnym i bezpiecznym miejscem do komunikacji. W tym oknie możesz pisać o sobie, o tym, co dzieje się w twoim życiu, zadawać pytania i omawiać problemy, które cię niepokoją. Twój doradca odczyta twoje wiadomości i odpowie na pytania, opinie, spostrzeżenia i wskazówki. 

Możesz wymieniać wiadomości ze swoim doradcą w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca, za pomocą dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Pokój jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a ponieważ wiadomości nie są w czasie rzeczywistym, nie wymagają planowania. Zamiast tego możesz wybrać, kiedy chcesz pisać lub odpowiadać swojemu doradcy. Otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy doradca wyśle ​​Ci wiadomość.

Pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić, to umówienie się na konkretną datę i godzinę. W miarę zbliżającego się terminu sesji będziesz otrzymywać powiadomienia. W dniu sesji logujesz się o ustalonej godzinie na swoje prywatne konto na portalu Odstresowani.pl i włączasz wtyczkę video.

Tak. Zawsze możesz zalogować się na swoje konto i przeczytać wszystkie wiadomości doradcy. Może to pomóc w odzwierciedleniu i zapamiętaniu niektórych wskazówek i danych wejściowych, które otrzymałeś. Jest to jedna z głównych zalet e-poradnictwa.

Zależy to od twoich potrzeb i różni się znacznie w zależności od osoby. Niektórzy uważają, że większość wartości uzyskuje już po kilku tygodniach, podczas gdy inni wolą trzymać się programu przez dłuższy czas. To zależy od ciebie.

Twoje płatności członkowskie będą regularnie naliczane na kartę kredytową lub PayPal. Jeśli osiągniesz swoje cele lub jeśli poradnictwo online z Odstresowani.pl przestanie być pomocne z jakiegokolwiek powodu, możesz po prostu anulować subskrypcję.

Usługi oferowane za pośrednictwem strony Odstresowani.pl nie są refundowane.

Usługa jest świadczona przez niezależnych terapeutów, którzy pracują bezpośrednio z Tobą. Terapeuci ci nie są pracownikami Odstresowani.pl, a strona nie nadzoruje ich zawodowo. Naszą misją jest budowanie, utrzymywanie i wspieranie platformy, która pozwala użytkownikom i terapeutom skutecznie komunikować się.

Ze względu na skalę problemu i braku równego dostępu do specjalistów, terapia prowadzona za pośrednictwem Internetu może okazać się skuteczniejsza niż gabinetowa.

Nasze zaufanie do platformy wynika przede wszystkim z opinii, które otrzymujemy od użytkowników. Każdego dnia cieszymy się, że możemy usłyszeć od większej liczby osób o tym, jak ta usługa pomogła im dokonać ogromnej zmiany w ich życiu.

Jesteśmy aż nadto uczuleni w kwestii zabezpieczenia Twojej prywatności i poufności. Zbudowaliśmy najnowocześniejszą technologię, działanie i infrastrukturę, mając na uwadze jedną rzecz: ochronę Twojej prywatności i ochronę dostarczanych informacji. Nasze standardy prywatności i poufności są znacznie bardziej zaawansowane niż wymaga tego prawo lub przepisy, więc możesz czuć się bezpiecznie i wygodnie.

Nie musisz się identyfikować.

Wszystko, co powiesz swojemu doradcy, jest chronione ścisłymi przepisami federalnymi i stanowymi.

Nie współpracujemy ani nie współpracujemy z żadnymi firmami ubezpieczeniowymi lub pracodawcami, więc nie trzeba niczego udostępniać, zgłaszać ani składać.

Zawsze możesz kliknąć przycisk „USUŃ” obok każdej wysłanej wiadomości, aby nie była już widoczna na Twoim koncie.

Nasz system szyfrowania przeglądania (SSL) wykorzystuje nowoczesne najlepsze praktyki, zapewniając światowej klasy bezpieczeństwo i szyfrowanie online.

Nasze bazy danych są zaszyfrowane i zaszyfrowane, więc zasadniczo stają się bezużyteczne w mało prawdopodobnym przypadku kradzieży lub niewłaściwego użycia.

Wszystkie wiadomości między tobą a doradcą są zabezpieczone i zaszyfrowane za pomocą 256-bitowego szyfrowania bankowego.

Po zarejestrowaniu się nie prosimy o podanie pełnego imienia i nazwiska ani danych kontaktowych. Możesz wybrać dowolny nick, który zidentyfikuje Cię w systemie. Decydując się na rozpoczęcie procesu doradztwa, poprosimy Cię o podanie informacji kontaktowych w sytuacjach awaryjnych, które są bezpieczne w systemie, aby można je było wykorzystać, jeśli twój doradca uważa, że ​​Ty lub ktoś inny może być w niebezpieczeństwie.

Zajrzyj TUTAJ

Zarejestruj się TUTAJ (link do strony dla terapeutów)

Load More

Najchętniej czytane